Mechanikus billentyűzet

Engem nem érdekelnek a számítógépes játékok és a hozzá való hardverek (mert nagyon drágák) de a lányom kedvéért kipróbáltam egy ilyen billentyűzetet és hát egészen lenyűgözött. Nem értem, hogy mire való az RGB háttérvilágítás, amikor mindig csak a képernyőt figyeled de a gépelés és főleg a hangja, valami fenomenális. Most kellene rávegyem magam, hogy írjak egy könyvet, aminek a címe az lenne, hogy Az ipari park nem szórakozásra való. De hát sajnos nem vagyok író sem trubadúr. A közeljövőben szeretnék beszerezni, magyar ékezetes billentyűket de ez azt hiszem, hogy lehetetlen küldetés mert csak olyat nem forgalmaznak. Az a rossz, szép hazánkban, hogy zömmel csak angol kiosztású klaviatúrákat lehet venni a magyar nagyon ritka és valljuk be, hogy senkit sem érdekel ilyen bagatell részlet. Persze a hardkór gémerek az enyémre azt mondanák, hogy hát csak belépőszintű de nem érdekel a véleményük, ráadásul olyan helyről vásároltam ahol csak olyan termékeket árulnak, amit már valaki megvásárolt de valami oknál fogva nem tetszett nekik és visszaküldték. Szóval most ez a kedvencem egy darabig.